Blog

KOLOR MA ZNACZENIE

czyli kolorystyka firmowa w praktyce Firmowe logo to najczęściej komentowany i oceniany element komunikacji firmy z otoczeniem.

FIRMY WYRÓŻNIAJĄ SIĘ DZIĘKI OFEROWANYM WARTOŚCIOM

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Aleksandrą Biernat, naszym ekspertem ds. strategii marketingowej. W ostatnim czasie Aleksandra została doradcą akredytowanym przez PARP w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Tu w skrócie i obrazowo o tym za co odpowiadają firmy i czy strategia odpowiedzialności się opłaca?

SZKOLENIE Z NOWYCH MEDIÓW DLA DZIENNIKARZY Z ARMENII

17.11.2015 w Warszawie w ramach projektu Towarzystwa Demokratycznego Wschód przeszkoliliśmy dziennikarzy z Armenii w temacie dystrybucji informacji w mediach społecznościowych.

Przydatne narzędzia – grafika

Coraz częściej i skuteczniej komunikujemy się za pomocą obrazków. I obrazki potrzebne są nam dziś szybko i w dużej ilości. Bez czekania w kolejce na grafika 🙂 Na potrzeby tworzenia szybkich, estetycznych powstają narzędzia internetowe, dzięki którym w pięć minut można się stać amatorem grafikiem!

Smart gifts for smart clients

1, 2, 3, 4, 5… 2015. W tym nowym roku piątka wystąpi w roli głównej. My też mamy nadzieję, że to będzie rok na 5, dlatego ten motyw wykorzystaliśmy w smartowych, żółtych terminarzach, które już pojechały do naszych klientów.

Plan na patronat

Czyli kilka słów o patronatach medialnych Od czego zaczynamy starając się o patronat? Od ambitnego, celowanego i rozsądnego doboru mediów! Dobór mediów jest kluczowy zarówno z punktu widzenia pomocy w nagłośnieniu naszego przedsięwzięcia do konkretnej grupy docelowej, jak zainteresowania patronatem z punktu widzenia interesu stacji/tytułu.

Czerwiec z adrenaliną – Automaster Show 2014

Automaster Show to wielki piknik motoryzacyjny dla całych rodzin. To przestrzeń dla wszystkich dyscyplin motoryzacji. To radość, spontan, kurz, emocje. Smart już drugi raz dbał o wizerunek i media przy tym wydarzeniu. Towarzyszyły temu genialne emocje, bo motoryzacja to branża, w której nie brakuje wrażeń i prawdziwej pasji.

Jołki pałki

Ostatnie dni przed świętami żyliśmy w szaleńczym tempie. Dlatego na święta i nowy rok życzymy, by wszystko się ładnie poukładało! W te dni będziemy szukać przede wszystkim spokoju, zapachów, smaków, a jeśli przy okazji pod choinką znajdziemy jakieś prezenty to będzie hurra!

Nie musisz być kreatywny, żeby być kreatywnym!

To jedno ze stwierdzeń Paula Ardena (wieloletniego kreatywnego Saatchi&Saatchi), zapisane w książeczce „Nieważne, jak dobry jesteś, ważne, jak dobry chcesz być”. Tak jak jego poprzednia książka („Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie”) skłania do refleksji i zadania sobie wielu nieszablonowych pytań (wiele z nich to dobre coachingowe pytania!).

WWW jak lustro – a co jest po drugiej stronie?

Wszystkie drogi prowadzą na www! I często jest to pierwsza paląca potrzeba firm. Jednak pamiętajmy o tym, że nie tylko strona kreuje wizerunek. Tak naprawdę dobra strona powinna odzwierciedlać i wzmacniać rzeczywisty wizerunek firmy. Dlatego przy okazji tworzenia nowego serwisu warto przyjrzeć się z bliska temu jak wygląda nasza marka.

Back to Top